Zaznacz stronę

Witam Państwa serdecznie na mojej stronie internetowej, za pośrednictwem której będę się
z Państwem komunikować. Będzie to miejsce żywe najbardziej jak tylko się da. W tym miejscu będę przedstawiać swoją aktualną ofertę. Przez to miejsce będzie się można ze mną kontaktować do czego serdecznie zapraszam. Chętnie odpowiem na każde pytanie, wyjaśnię wątpliwości czy przyjmę sugestie. Już niebawem w tym miejscu będziecie Państwo mogli znaleźć również inspiracje dla siebie w postaci tekstów na blogu.

Przygotowanie tej strony było dla mnie ogromnym wyzwaniem, w którym towarzyszyło mi szereg różnych osób. Pozwólcie Państwo, że poświęcę im chwilę i z góry dziękuję jeżeli Państwo zechcecie się przy tym zatrzymać.

Przede wszystkim towarzyszył mi nieoceniony zespół MINDNESS Rozkręcamy Gabinet Psychologiczny. Pani Agnieszka, Pan Szymon, Pani Marta i Pani Anna z ogromnym zaangażowaniem realizowali wraz ze mną projekt strony, który dziś możecie Państwo w całości zobaczyć. W związku z tym w tym miejscu bardzo serdecznie dziękuję całemu Zespołowi Firmy MINDNESS Rozkręcamy Gabinet Psychologiczny za realizację projektu, poświęcony mi czas, rozmowy, sugestie, pomysły i ogrom życzliwości.

 

Chcę również wspomnieć, że w spotkaniach towarzyszył nam przeuroczy i kochany pies Hasan, który skradł na zawsze moje serce. Dziękuję Ci Hasan za Twój niezapomniany urok oraz przyjazne przyjęcie mnie podczas naszych spotkań.

Bardzo chcę też podziękować niezwykłym Kobietom, które przygotowały mnie, zorganizowały i zrealizowały moją sesję zdjęciową.

Małgorzata Nawój to autorka wizażu. Małgosia posiada ogromne doświadczenie, twórczą energię oraz charyzmę dzięki, którym potrafi przygotować osobę do sesji w taki sposób, by ta poczuła się komfortowo i bezpiecznie. I ja tak się właśnie czułam komfortowo i bezpiecznie. Po pracy jaką Małgosia wykonała czułam się także piękna, co znacząco ułatwiło mi udział w sesji. Bardzo polecam Małgosię jako wizażystkę i stylistkę do wszelkich projektów, które takich działań wymagają.

Joanna Plasota jest autorką mojej koloryzacji. Joanna to fryzjerska wizjonerka podejmująca co i rusz nowe wyzwania. Sposób koloryzacji, jaki mi swego czasu zaproponowała, stał się moim znakiem rozpoznawczym spójnym z moim wnętrzem. Bardzo się też cieszę tym, że Joanna namówiła mnie na ten niezwykły sposób wyrażania siebie.

Organizatorką sesji i autorką przepięknych, moim zdaniem, zdjęć była Pani Justyna Kastyak. Pani Justyna jest profesjonalistką przez duże „P”. Mimo, że znałyśmy się krótko to mogę powiedzieć, że Pani Justyna przeprowadziła mnie pewnie przez to ogromnie ekscytujące doświadczenie. Od samego początku do samego końca wiedziałam, że osiągniemy zamierzony przez nas cel. Chyba nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej, ponieważ to trzeba przeżyć! Bardzo polecam Panią Justynę, gdyby kiedykolwiek ktokolwiek z Państwa potrzebował sesji zdjęciowej.

Potrzebuję też podziękować serdecznie mojej Córce, która była pierwszą osobą dzielącą się ze mną swoimi wrażeniami po obejrzeniu projektu strony. Dziękuje Ci Córciu za otwartość i szczerość

Pragnę też podziękować wszystkim bliskim mi osobom, które kibicowały mi i nadal kibicują. Wybaczcie proszę, że nie wymieniam Was z imienia, ale nie chcę nikogo pominąć.

Naprawdę jestem głęboko przekonana, że bez tych wszystkich osób nie powstało by to piękne dzieło.